top of page

 "Czasem najzwyklejsze rzeczy mogą stać się niezwykłe, po prostu przez robienie ich z właściwymi ludźmi."

Elisabeth Green​

 

Podróż to coś, co pomaga nam na chwile zapomnieć o problemach. Podróż to coś, co wyzwala w nas emocje, pozwala stać się sobą, poczuć się spełnionym. Podróż to pasja, która kryje w sobie tysiące pragnień, znaczeń i słów.

Nieustannie zadajemy sobie pytanie o to, czym jest nasze podróżowanie, jaką podróż chcemy odbyć i co ma po niej w nas i w naszej pamięci pozostać.

Różne są oczekiwania, postawy, sposoby patrzenia na świat dlatego cały czas dopracowujemy i wzbogacamy naszą ofertę.

Patrzymy nie tylko na samego uczestnika, ale również dostrzegamy fakt, że zabieramy go w miejsca, gdzie kształtują się relacje z otaczającym światem jakże odmiennym od tego, z którym obcujemy na co dzień. 

 

Z naszą pomocą każdy człowiek zmęczony szarością i codziennością w skandynawskich krajobrazach odnajdzie piękno, ciszę i spokój.

Nasze propozycje tworzymy dla tych, którzy z przeróżnych powodów wolą podróżować w zorganizowanej i dobrze zaplanowanej formie wyjazdu. Staramy się zwracać uwagę na indywidualne potrzeby, tak by zadowolić nawet te najbardziej wysublimowane gusta i oczekiwania uczestników.

 

Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami. 

Wybieramy hotele należące do lokalnych firm, w takich też firmach zamawiamy usługi. 

Od kilkunastu lat pracujemy na terenie Norwegii w branży turystycznej, a wolny czas spędzamy na podróżach i poznawaniu tutejszej kultury i obyczajów, na odkrywaniu piękna tego kraju. Zwiedzamy miejsca tętniące życiem i oblegane przez rzesze turystów oraz te najbardziej odludne i ustronne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa taką wyprawę, której nie znajdziecie w żadnej innej agencji turystycznej. 

Wpis do rejestru organizatorów turystyki
Certyfikat gwarancji ubezpieczenia 2018
certyfika2021jpg.jpeg

m_dickson/Foap/Visitnorway.com

bottom of page